Jeeeeeh, hierbij weer een blogpost in deze koopjes categorie! Ik vind het geweldig om te bestellen bij gave webshops, mooie producten, handgemaakte items, unieke spulletjes.. I just love it! Maar hier groeit helaas geen geldboompje in de tuin en hoewel ik wel een LOT heb, kost dit lot me alleen maar geld. Hopelijk inspireer ik jullie met deze blogs dat je superleuke items kan scoren voor een prikkie!
Oh.. nog nooit kocht ik ‘zoveel’ tijdens Black Friday. Op de wishlist stond een houten autogarage voor Lot (alvast voor kerst), gevoerde winterlaarzen, voor mezelf een positie joggingsbroek en verder zou ik gewoon even kijken. Het is niet alleen bij kijken gebleven.. de halve Zara zat binnen 5 minuten in mijn winkelmandje! Maar ook bij de H&M shopte ik wat leuke items. Onder andere een hele vrolijke, fijngebreide trui voor Lot.
Ze noemt het zelf haar ‘grappige trui.’ Of ‘cool liedje zingen mama?’ Als ze zo’n coole trui aan hebt, mag je best coole dingen doen toch? Zoals op de leuning van je stoel zitten en er heeeeul trots op zijn bijvoorbeeld.
Ik kocht ‘m bij de H&M met 20% korting. Van €9.99 nu dus voor maar €8. Enne.. dit is gewoon maat 98/104! Kan iemand de tijd even stilzetten? Wat groeeeeeit ze toch enorm!
Hebben jullie nog iets leuks in de sale gekocht?
Liefs, Marinka