Lisa is mama van Owyn* en Nova en samen met Kai. Ze wonen in het centrum van Apeldoorn. Genoeg te winkelen daar, want het kastje van Nova ziet er geweldig uit. Kijken en lezen jullie mee?
Wat leuk dat jullie mee komen kijken in de kast van Nova.
Mijn kind komt niets te kort.. hoe meer ik naar haar kast kijk, hoe meer ik weer de behoefte krijg om mijn eigen kast weer eens aan te gaan vullen. Want sinds zij er is, is alles voor haar en niets voor mama. Herkenbaar? Ja, dat snap ik wel. Want echt, HOE veel leuke kleding bestaat er voor kinderen? Ik kan er echt geen genoeg van krijgen.
Broekje: Zoofs / Trui: Zara / Haarband: Bijhoutennieuw
Jurkje: Zara / Haarband: Bijhoutennieuw
Broekje: Mini Rodini / Shirtje: Mingo / Vest: Prenatal
Ik houd enorm van handgemaakte kleding, maar ook organic staat hier hoog op het lijstje. Gelukkig is dat ook bij steeds meer winkels te verkrijgen en kun je ook, zeker voor basics, terecht bij de Hema of Zeeman.
Broekje: LittleJet / Shirt: Prenatal / Haarband: Bijhoutennieuw
Onesie: Phil & Phea / Shoenen: Mockies
Broekje: Mini Rodini / Trui: Zara
Een paar van mijn favoriete merkjes en shops zijn toch wel Mini Rodini, Mingo, Zoofs, Little Jet, Kleine Baasjes, Daphne Vos en de Zara! De wat duurdere kleding vind ik super leuk om te matchen met items van bijv. de Zara. Waar je voor een prikkie eigenlijk altijd wel voor leuke kleding slaagt!
Qua kleuren ben ik wel echt fan van geel en roze, zeker in combinatie met elkaar. Ook groen en bordeaux rood zijn kleuren waar ik altijd weer naar terug grijp. ( en dan te bedenken dat ik tijdens mijn zwangerschap vastbesloten was een monochrome lover te worden )
Jurkje: Tumbl’ n dry / Haarband: Bijhoutennieuw
Broekje: Daphne Vos / Trui: Zara
De hangende kleding bestaat voornamelijk uit truien, lange mouwen shirts, jurkjes, jasjes en onesies.
Op de plank er onder staan twee gestipte mandjes met sokken en maillots, haar regenlaarsjes, een stapeltje rokjes en drie stapeltjes broekjes. Voornamelijk leggings, omdat dit gewoon het lekkerste zit en speelt.
Op de plank er onder ligt een stapeltje korte broekjes, T-shirts en een doosje met haarbandjes. De meeste komen bij Bijhoutennieuw vandaan!
Op de onderste plank staat een mand met alle schoentjes en een doos met zwemkleding. Pyjama’s en rompers liggen in een kastje naast de commode, zodat ik er meteen bij kan.